Konaklama | Beymarmara Hotel
Barış Mah. Zafer Cad. No:4 Beylikdüzü / İSTANBUL / TÜRKİYE info@beymarmara.com

Konaklama

http://beymarmara.com/wp-content/uploads/2017/10/konaklama-847x228.png

'' KENDİNİZİ EVİNİZDE HİSSEDECEKSİNİZ ''
Havuz ve bahçe manzaralarına sahip 3 farklı konseptteki süitlerimiz, yaşam ve dinlenme alanları olarak size özel tasarlandı.
Standart otel mimarisinden uzak, tamamı süit konseptinde, ister iş, ister tatil amaçlı tüm beklentilerinizi karşılayacak 47 adet Standart Suite, 4 adet Business Suite, 6 adet Grand Suite olmak üzere toplam 57 odası bulunmaktadır. Odalarımızda Fransız Balkon, Amerikan Mutfak, Oturma Grubu ve Çalışma Masası, LCD TV, Uydu Yayını, Merkezi Klima, İnternet Erişimi, Jakuzili Duş, Saç Kurutma Makinası ve Minibar bulunmaktadır.

Yatak odası ve salondan oluşan standart suitlerimiz havuz ve bahçe manzaralı olup, 60 m2 (1 + 1) kullanım alanına sahiptir. Salonda oturma gurubu, çalışma masası, LCD TV ve Uydu yayını, Telefon, Amerikan Mutfak, Mini Bar ve Fransız Balkonu ile evinizdeki konforu, otelimizde yaşamanız için tasarlanmıştır.

Otelimizin 4. ve 5. katında bulunan grand suitlerimiz, 90m2 kullanım alanına sahip olup, 2 oda ve 1 salondan oluşmaktadır. 45m2'lik salonunda bulunan oturma gurubu, çalışma masası ve Amerikan Mutfak, sizinle birlikte konaklayan iş arkadaşlarınızla, günün kritiğini yapmak ve işlerinizi planlamak için mükemmel fırsatlar sunmaktadır.

2 Oda ve 1 salondan oluşan Business Suitlerimiz 90 m2 kullanım alanına sahiptir. '' Twin Bed '' , '' French Bed '' bulunan ayrı yatak odalarına sahip suitlerimizde, özel toplantılarınızı gerçekleştirebilir, konuklarınızı ağırlayabilir yada kış ayarlarında şömine keyfi eşliğinde özel günlerinizi kutlayabilirsiniz.